Poznej naši mraženou zmrzlinu

Poznej naše novinky v mražené zmrzlině :-).

Mražené zmrzliny v kelímku jsou mladší sestrou našich točených zmrzlin. Na trhu je k zakoupení můžete vídat krátce, přesto už si ale získaly své věrné spotřebitele. Pro letošní sezónu jsme rozšířili dostupné příchutě v malých, 120 ml, kelímcích, které jsou u zákazníků velmi oblíbené. Ideální velikost, když Vás trošku honí mlsná, pro malé děti, nebo „degustační“ porce, když nevíte, kterou si vybrat :-).

Při výrobě našich mražených zmrzlin dodržujeme stejné zásady, jako u točné zmrzliny – poctivý přístup, pečlivě vybrané suroviny a obsah čerstvé smetany je zárukou dokonalého gurmánského požitku. 

 

Smetanová zmrzlina PREMIUM - Ananas – kokos
Velmi oblíbenou letní příchuť Ananas - kokos, pro kterou nám byl inspirací nápoj Piña Colada, jsme pro Vás v letošním roce připravili i do malých kelímků. Díky dřevěné lžičce pod víčkem si zmrzlinu můžete vychutnat kdekoliv, třeba na výletě … a s přimhouřenými víčky se v představách přenést na Vaši oblíbenou pláž či jiné místo :-). Chuť léta, to je zmrzlina Ananas - kokos :-).

Smetanová zmrzlina bez přidaného cukru – Borůvka
Pro ty z Vás, co si rádi zamlsáte, ale i tak si hlídáte přísun cukrů, máme v nabídce smetanovou zmrzlinu bez přidaného cukru s borůvkami.
Plnou smetanovou chuť doplňují lehce nakyslé lyofilizované borůvky, které si díky sušení mrazem zachovaly nejen svoji chuť, ale i vůni a především nutriční hodnoty, vitamíny a minerální látky. Zmrzlina obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry z mléka a z borůvek a tak s ní můžete mlsat bez výčitek :-).

Kompletní sortiment našich zmrzlin v kelímku najdete zde (120 ml) a zde (460 ml).